MSA75681M0S001
Productnummer DigiKey
3372-MSA75681M0S001TR-ND - Tape & Reel (TR)
Productnummer fabrikant
MSA75681M0S001
Beschrijving
FIXED IND 680UH 2.3 MOHM SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
680 µH Niet afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 2,3mOhm max. 2-SMD
DC-weerstand (DCR)
2,3mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,307" L x 0,276" B (7,80mm x 7,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,209" (5,30mm)
Stroom - verzadiging
250mA