MTP2915150ML01
Productnummer DigiKey
3372-MTP2915150ML01-ND
Fabrikant
Coilmx
Productnummer fabrikant
MTP2915150ML01
Beschrijving
FIXED IND 15UH 30A 3 MOHM TH
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 µH Niet afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 30 A 3mOhm max. Radial
Categorie
Stroom - verzadiging
16A
Fabr.
Afscherming
Niet afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
3mOhm max.
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Through-hole
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Radial
Inductantie
Grootte / afmetingen
1,102" L x 0,748" B (28,00mm x 19,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,610" (15,50mm)