NC1M120C12WCNG
Productnummer DigiKey
3372-NC1M120C12WCNG-ND
Fabrikant
NovuSem
Productnummer fabrikant
NC1M120C12WCNG
Beschrijving
SiC MOS Wafer 12mOhm 1200V
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
214A (Tc)
Actief
Fabr.
Technologie
Serie
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking
Tray
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V