NC1M120C12WDCU
Productnummer DigiKey
3372-NC1M120C12WDCU-ND
Fabrikant
NovuSem
Productnummer fabrikant
NC1M120C12WDCU
Beschrijving
SiC MOS Wafer 12mOhm 1200V NiPdA
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1200 V 214A (Tc) Opbouwmontage Wafel
Categorie
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
20V
Fabr.
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
12mOhm @ 20A, 20V
Serie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,5V @ 40mA
Verpakking
Tray
Vgs (max.)
+22V, -8V
Status onderdeel
Actief
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
8330 pF @ 1000 V
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Apparaatpakket leverancier
Wafel
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C