GYB1E221MCQ1GS
Productnummer DigiKey
493-17887-2-ND - Tape & Reel (TR)
493-17887-1-ND - Cut Tape (CT)
493-17887-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GYB1E221MCQ1GS
Beschrijving
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 27mOhm 10000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GYB1E221MCQ1GS Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Fabrikant
Nichicon
Klasse
AEC-Q200
Serie
Toepassingen
General Purpose
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij lage frequentie
345 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.3 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Capaciteit
220 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Spanning - nominaal
25 V
Type montage
Opbouwmontage
ESR (equivalente serieweerstand)
27mOhm
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C