GYC1H680MCQ1GS
Productnummer DigiKey
GYC1H680MCQ1TR-ND - Tape & Reel (TR)
GYC1H680MCQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GYC1H680MCQ1GS
Beschrijving
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 50V SMD
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
68 µF 50 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 30mOhm 4000 uur @ 135°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 135°C
Fabrikant
Nichicon
Klasse
AEC-Q200
Serie
Toepassingen
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Rimpelstroom bij lage frequentie
330 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.2 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Capaciteit
68 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Spanning - nominaal
50 V
Type montage
Opbouwmontage
ESR (equivalente serieweerstand)
30mOhm
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 135°C