GYE1E151MCQ1GS
Productnummer DigiKey
493-GYE1E151TR-ND - Tape & Reel (TR)
493-GYE1E151CT-ND - Cut Tape (CT)
493-GYE1E151DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GYE1E151MCQ1GS
Beschrijving
CAP ALUMHYB 150UF 20% 25V SMD
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
150 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 30mOhm 4000 uur @ 125°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabrikant
Nichicon
Klasse
AEC-Q200
Serie
Toepassingen
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij lage frequentie
255 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.7 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Capaciteit
150 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,315" (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Spanning - nominaal
25 V
Type montage
Opbouwmontage
ESR (equivalente serieweerstand)
30mOhm
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C