PCF1D151MCL1GS | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | PCF1D151MCL1GS |
Beschrijving | CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 18 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 150 µF 20 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 20mOhm 2000 uur @ 105°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | PCF1D151MCL1GS Modellen |
Categorie | Levensduur bij temp. 2000 uur @ 105°C |
Fabrikant Nichicon | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C |
Serie | Klasse AEC-Q200 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toepassingen General Purpose |
Status onderdeel Actief | Rimpelstroom bij hoge frequentie 4.32 A @ 100 kHz |
Type Polymeer | Grootte / afmetingen 0,394" dia (10,00mm) |
Capaciteit 150 µF | Hoogte - geplaatst (max.) 0,504" (12,80mm) |
Tolerantie ±20% | Grootte oppervlaktemontage 0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm) |
Spanning - nominaal 20 V | Type montage Opbouwmontage |
ESR (equivalente serieweerstand) 20mOhm | Verpakking / doos Radiaal, blik - SMD |