PCR1K470MCL1GS
Productnummer DigiKey
493-13787-2-ND - Tape & Reel (TR)
493-13787-1-ND - Cut Tape (CT)
493-13787-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PCR1K470MCL1GS
Beschrijving
CAP ALUM POLY 47UF 20% 80V SMD
Gedetailleerde beschrijving
47 µF 80 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 33mOhm 4000 uur @ 125°C
EDA/CAD-modellen
PCR1K470MCL1GS Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.7 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Capaciteit
47 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,394" (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Spanning - nominaal
80 V
ESR (equivalente serieweerstand)
33mOhm