PCR1K680MCL1GS
Productnummer DigiKey
493-13788-2-ND - Tape & Reel (TR)
493-13788-1-ND - Cut Tape (CT)
493-13788-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PCR1K680MCL1GS
Beschrijving
CAP ALUM POLY 68UF 20% 80V SMD
Gedetailleerde beschrijving
68 µF 80 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 28mOhm 4000 uur @ 125°C
EDA/CAD-modellen
PCR1K680MCL1GS Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
4000 uur @ 125°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.1 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Capaciteit
68 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,500" (12,70mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Spanning - nominaal
80 V
ESR (equivalente serieweerstand)
28mOhm