PCV1D151MCL1GS
Productnummer DigiKey
493-4373-2-ND - Tape & Reel (TR)
493-4373-1-ND - Cut Tape (CT)
493-4373-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PCV1D151MCL1GS
Beschrijving
CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
150 µF 20 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 33mOhm 3000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PCV1D151MCL1GS Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
3000 uur @ 105°C
Fabrikant
Nichicon
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.9 A @ 100 kHz
Type
Polymeer
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Capaciteit
150 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,315" (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Spanning - nominaal
20 V
Type montage
Opbouwmontage
ESR (equivalente serieweerstand)
33mOhm