PCV1D151MCL6GS
Productnummer DigiKey
493-4371-2-ND - Tape & Reel (TR)
493-4371-1-ND - Cut Tape (CT)
493-4371-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PCV1D151MCL6GS
Beschrijving
CAP ALUM POLY 150UF 20% 20V SMD
Gedetailleerde beschrijving
150 µF 20 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 28mOhm 3000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
PCV1D151MCL6GS Modellen
Categorie
Levensduur bij temp.
3000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Capaciteit
150 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,394" (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Spanning - nominaal
20 V
ESR (equivalente serieweerstand)
28mOhm