UBW1H221MPD
Productnummer DigiKey
493-14893-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UBW1H221MPD
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 135°C
EDA/CAD-modellen
UBW1H221MPD Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Rimpelstroom bij lage frequentie
465 mA @ 120 Hz
Impedantie
98 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Spanning - nominaal
50 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,866" (22,00mm)
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 135°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 135°C