UBW2A100MPD
Productnummer DigiKey
493-14897-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UBW2A100MPD
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 100 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 1000 uur @ 135°C
EDA/CAD-modellen
UBW2A100MPD Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
75 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
150 mA @ 100 kHz
Impedantie
1.5 Ohms
Capaciteit
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Spanning - nominaal
100 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,531" (13,50mm)
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 135°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 135°C