UBX2V100MHL
Productnummer DigiKey
493-14911-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UBX2V100MHL
Beschrijving
CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µF 350 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 1000 uur @ 150°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
UBX2V100MHL Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Klasse
Serie
Toepassingen
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij lage frequentie
120 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
216 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" dia (12,50mm)
Spanning - nominaal
350 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,846" (21,50mm)
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 150°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 150°C