UCL1V221MCL6GS | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | UCL1V221MCL6GS |
Beschrijving | CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 24 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 220 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 2000 uur @ 105°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | UCL1V221MCL6GS Modellen |
Categorie | Klasse |
Fabr. | Toepassingen |
Serie | Rimpelstroom bij lage frequentie 425 mA @ 120 Hz |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rimpelstroom bij hoge frequentie 850 mA @ 100 kHz |
Status onderdeel Actief | Impedantie 100 mOhms |
Capaciteit | Grootte / afmetingen 0,394" dia (10,00mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,303" (7,70mm) |
Spanning - nominaal 35 V | Grootte oppervlaktemontage 0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm) |
Levensduur bij temp. 2000 uur @ 105°C | Type montage |
Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C | Verpakking / doos Radiaal, blik - SMD |