UCL1V221MCL6GS
Productnummer DigiKey
493-3958-2-ND - Tape & Reel (TR)
493-3958-1-ND - Cut Tape (CT)
493-3958-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UCL1V221MCL6GS
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
UCL1V221MCL6GS Modellen
Categorie
Klasse
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
425 mA @ 120 Hz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
850 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
100 mOhms
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,303" (7,70mm)
Spanning - nominaal
35 V
Grootte oppervlaktemontage
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C