UCM1H220MCL1GS
Productnummer DigiKey
493-14928-2-ND - Tape & Reel (TR)
493-14928-1-ND - Cut Tape (CT)
493-14928-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UCM1H220MCL1GS
Beschrijving
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 2000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
UCM1H220MCL1GS Modellen
Categorie
Klasse
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
82.5 mA @ 120 Hz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij hoge frequentie
165 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
880 mOhms
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,240" (6,10mm)
Spanning - nominaal
50 V
Grootte oppervlaktemontage
0,209" L x 0,209" B (5,30mm x 5,30mm)
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C