UCYW6470MHD6
Productnummer DigiKey
493-6987-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UCYW6470MHD6
Beschrijving
CAP ALUM 47UF 20% 420V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
47 µF 420 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 12000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
UCYW6470MHD6 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Klasse
Serie
Toepassingen
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij lage frequentie
500 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1 A @ 100 kHz
Capaciteit
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,630" dia (16,00mm)
Spanning - nominaal
420 V
Hoogte - geplaatst (max.)
1,043" (26,50mm)
Levensduur bij temp.
12000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C