UVK2C220MPD1TD
Productnummer DigiKey
493-12619-1-ND - Cut Tape (CT)
493-12619-3-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UVK2C220MPD1TD
Beschrijving
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 µF 160 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C
EDA/CAD-modellen
UVK2C220MPD1TD Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
130 mA @ 120 Hz
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Rimpelstroom bij hoge frequentie
208 mA @ 10 kHz
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,551" (14,00mm)
Spanning - nominaal
160 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C