UVK2G2R2MPD1TA | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | UVK2G2R2MPD1TA |
Beschrijving | CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL |
Standaard levertijd fabrikant | 21 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 2.2 µF 400 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | UVK2G2R2MPD1TA Modellen |
Categorie | Polarisatie Polair |
Fabr. | Toepassingen |
Serie | Rimpelstroom bij lage frequentie 38 mA @ 120 Hz |
Verpakking Cut Tape (CT) Tape & Box (TB) | Rimpelstroom bij hoge frequentie 60.8 mA @ 10 kHz |
Status onderdeel Actief | Afstand geleider 0,138" (3,50mm) |
Capaciteit | Grootte / afmetingen 0,315" dia (8,00mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,512" (13,00mm) |
Spanning - nominaal 400 V | Type montage |
Levensduur bij temp. 2000 uur @ 85°C | Verpakking / doos Radiaal, blik |
Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |