UVK2G2R2MPD1TA
Productnummer DigiKey
493-UVK2G2R2MPD1TACT-ND - Cut Tape (CT)
UVK2G2R2MPD1TA-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UVK2G2R2MPD1TA
Beschrijving
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µF 400 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C
EDA/CAD-modellen
UVK2G2R2MPD1TA Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
38 mA @ 120 Hz
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Rimpelstroom bij hoge frequentie
60.8 mA @ 10 kHz
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Spanning - nominaal
400 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C