UVR2C220MPD
Productnummer DigiKey
493-1162-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UVR2C220MPD
Beschrijving
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 µF 160 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 2000 uur @ 85°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
UVR2C220MPD Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
155 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
248 mA @ 10 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,689" (17,50mm)
Spanning - nominaal
160 V
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C