CFS-0101MC
Productnummer DigiKey
563-2008-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CFS-0101MC
Beschrijving
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.1A 6V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
DIP-schakelaars SPST 1 positie Through-hole Schuif (standaard) Actuator 100mA 6 VDC
Categorie
Afwerking contact
Goud
Fabrikant
Nidec Components
Hoogte boven bord
0,177" (4,50mm)
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Buis
Stijl aansluiting
PC-pen
Status onderdeel
Actief
Hoogte
0,100" (2,54mm), volledig
Circuit
SPST
Afwasbaar
Nee
Aantal posities
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Nominale stroom (A)
100mA
Materiaal behuizing
Polyfenyleensulfide (PPS)
Nominale spanning
6 VDC
Lengte
0,156" (3,96mm)