CL-SA-12C-02
Productnummer DigiKey
563-1388-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CL-SA-12C-02
Beschrijving
SWITCH SLIDE SPDT 500MA 12V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Schuifschakelaars SPDT Through-hole
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CL-SA-12C-02 Modellen
Categorie
Lengte actuator
1,40mm
Fabrikant
Nidec Components
Materiaal contact
Goud (Au)
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Stijl aansluiting
PC-pen
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Circuit
SPDT
Travel schakelaar
1,60mm
Timing contact
Verbreek-voor-maak (BBM)
Mechanische levensduur
10.000 cycli
Schakelfunctie
On-On
Elektrische levensduur
2000 cycli
Nominale stroom (A)
500mA (DC)
Bedieningskracht
255gf
Nominale spanning - DC
12 V