CT-6EP103
Productnummer DigiKey
563-CT-6EP103-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CT-6EP103
Beschrijving
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gedetailleerde beschrijving
10 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pennen Through-hole Trimmer-potentiometer Cermet 1.0 Draai Instelling bovenkant
EDA/CAD-modellen
CT-6EP103 Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Weerstand
10 kOhms
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Grootte / afmetingen
Vierkant - 0,276" x 0,276" oppervlak (7,00mm x 7,00mm)
Tolerantie
±10%