CT-94EX203
Productnummer DigiKey
563-CT-94EX203-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CT-94EX203
Beschrijving
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
20 kOhms 0,5W, 1/2W PC-pennen Through-hole Trimmer-potentiometer Cermet 18.0 Draai Instelling zijkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CT-94EX203 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
Nidec Components
Aantal omwentelingen
18.0
Serie
Type aanpassing
Instelling zijkant
Verpakking
Bulk
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Through-hole
Weerstand
20 kOhms
Stijl aansluiting
PC-pennen
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,378" x 0,189" oppervlak (9,60mm x 4,80mm)
Tolerantie
±10%