SM-42TW202
Productnummer DigiKey
SM-42TW202TR-ND - Tape & Reel (TR)
SM-42TW202CT-ND - Cut Tape (CT)
SM-42TW202DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM-42TW202
Beschrijving
TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD TOP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 kOhms 0,25W, 1/4W J-geleider Opbouwmontage Trimmer-potentiometer Cermet 11.0 Draai Instelling bovenkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SM-42TW202 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
Nidec Components
Aantal omwentelingen
11.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Weerstand
2 kOhms
Stijl aansluiting
J-geleider
Vermogen (watt)
0,25W, 1/4W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,189" x 0,138" oppervlak (4,80mm x 3,50mm)
Tolerantie
±10%