ST-4EA502 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Nidec Components
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Nidec Components
Op voorraad: 7.211
Gegevensblad
TT Electronics/BI
5 kOhms 0,25W, 1/4W J-geleider Opbouwmontage Trimmer-potentiometer Cermet 1.0 Draai Instelling bovenkant
ST-4EA502
Productnummer DigiKey
563-ST-4EA502-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ST-4EA502
Beschrijving
TRIMMER 5K OHM 0.25W J LEAD TOP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
Aantal omwentelingen
1.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Bulk
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Weerstand
5 kOhms
Stijl aansluiting
J-geleider
Vermogen (watt)
0,25W, 1/4W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,197" x 0,177" oppervlak (5,00mm x 4,50mm)
Tolerantie
±20%