ST-4ETA101
Productnummer DigiKey
563-ST-4ETA101TR-ND - Tape & Reel (TR)
563-ST-4ETA101CT-ND - Cut Tape (CT)
563-ST-4ETA101DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ST-4ETA101
Beschrijving
TRIMMER 100 OHM 0.25W J LEAD TOP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 Ohms 0,25W, 1/4W J-geleider Opbouwmontage Trimmer-potentiometer Cermet 1.0 Draai Instelling bovenkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ST-4ETA101 Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
Nidec Components
Aantal omwentelingen
1.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Weerstand
100 Ohms
Stijl aansluiting
J-geleider
Vermogen (watt)
0,25W, 1/4W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,197" x 0,177" oppervlak (5,00mm x 4,50mm)
Tolerantie
±20%