ST-4ETA203
Productnummer DigiKey
563-ST-4ETA203TR-ND - Tape & Reel (TR)
563-ST-4ETA203CT-ND - Cut Tape (CT)
563-ST-4ETA203DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ST-4ETA203
Beschrijving
TRIMMER 20K OHM 0.25W J LEAD TOP
Gedetailleerde beschrijving
20 kOhms 0,25W, 1/4W J-geleider Opbouwmontage Trimmer-potentiometer Cermet 1.0 Draai Instelling bovenkant
EDA/CAD-modellen
ST-4ETA203 Modellen
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Weerstand
20 kOhms
Vermogen (watt)
0,25W, 1/4W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,197" x 0,177" oppervlak (5,00mm x 4,50mm)
Tolerantie
±20%