Afbeelding van 189-H15-613R577 is niet beschikbaar
189-H15-613R577
Productnummer DigiKey
NOR1833-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
189-H15-613R577
Beschrijving
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15, 15 positie D-Sub - gestapeld Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Connector
Categorie
Materiaal omhulsel, afwerking
Staal, vernikkeld
Fabr.
Afwerking contact
Goud
Serie
Dikte afwerking contact
Flash
Verpakking
Tray
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Status onderdeel
Actief
Nominale stroom (A)
3A
Stijl connector
Backset spacing
0,350" (8,89mm)
Type aansluiting
Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje
Functies
Printplaatvergrendeling, uitsparingen voor aarding, montagebeugels, afgeschermd
Aantal posities
Kleur
Zwart
Aantal rijen
3, 3
Contactvorm
Stamped
Type montage
Diëlektrisch materiaal
Polyamide (PA9T), nylon 9T
Grootte omhulsel, indeling connector
1 (DE, E); 1 (DE, E) high-density
Materiaal contact
Koperlegering
Type contact
Signaal
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C