NRF24AP2-1CHQ32-R
Productnummer DigiKey
NRF24AP2-1CHQ32-R-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NRF24AP2-1CHQ32-R
Beschrijving
IC RF TXRX ISM>1GHZ 32QFN
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IC RF Alleen TxRx Algemeen ISM > 1GHz ANT™ 2,4GHz 32-VFQFN blootliggende pad
Categorie
Vermogen - uitgang
0dBm
Fabr.
Gevoeligheid
-85dBm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Seriële interfaces
USART
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
1,9V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Stroom - inkomend
17mA
Type
Alleen TxRx
Stroom - uitgaand
11mA ~ 15mA
RF familie/standaard
Algemeen ISM > 1GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C