NRF24LE1-O17Q32-R7
Productnummer DigiKey
NRF24LE1-O17Q32-R7-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NRF24LE1-O17Q32-R7
Beschrijving
IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32QFN
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IC RF TxRx + MCU Algemeen ISM > 1GHz 2,4GHz 32-VFQFN blootliggende pad
Categorie
Geheugengrootte
16kB OTP, 1kB SRAM
Fabr.
Seriële interfaces
I2C, SPI, UART
Verpakking
Tape & Reel (TR)
GPIO
15
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
1,9V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Stroom - inkomend
12,4mA ~ 13,3mA
Type
TxRx + MCU
Stroom - uitgaand
6,8mA ~ 11,1mA
RF familie/standaard
Algemeen ISM > 1GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C