GK0WAM-P12WMM0-000L is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
ODU
Op voorraad: 0
Gegevensblad
12 (10 + 2 vermogen) Positie Cirkelvormige Schakelaar Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Soldeerhuls
ODU Expert Talk: ODU Military First Mate Last Break
GK0WAM-P12WMM0-000L
Productnummer DigiKey
1907-1684-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GK0WAM-P12WMM0-000L
Beschrijving
CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
GK0WAM-P12WMM0-000L Modellen
Categorie
Primair materiaal
Metal
Fabr.
Materiaal omhulsel
Messing
Serie
Afwerking omhulsel
Rutenium over chemisch nikkel
Verpakking
Bulk
Afwerking contact - mating
Goud
Status onderdeel
Actief
Kleur
Zwart, zilver
Type aansluiting
Bescherming tegen binnendringen
IP68 - stofdicht, waterdicht
Aantal posities
12 (10 + 2 vermogen)
Afscherming
Grootte omhulsel - inzetstuk
0
Nominale stroom (A)
1A, 5A
Type montage
Paneelmontage
Nominale spanning
250 VAC
Montagekenmerk
Schot - moer aan de voorkant
Bedrijfstemperatuur
-51°C ~ 125°C