K11K0C-P03LPH0-5000 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Adam Tech
Op voorraad: 100
Gegevensblad
3 Positie Cirkelvormige Schakelaar Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Soldeerhuls
K11K0
Mini-Snap® L and K Series
K11K0C-P03LPH0-5000
Productnummer DigiKey
1907-1222-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
K11K0C-P03LPH0-5000
Beschrijving
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
K11K0C-P03LPH0-5000 Modellen
Categorie
Afwerking omhulsel
Chrome over Nickel
Fabr.
Afwerking contact - mating
Goud
Serie
Kleur
Zilver
Verpakking
Bulk
Bescherming tegen binnendringen
IP68 - stofdicht, waterdicht
Status onderdeel
Actief
Functies
Omhulsel
Type aansluiting
Nominale stroom (A)
12A
Aantal posities
3
Kabelopening
0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)
Grootte omhulsel - inzetstuk
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 120°C