S21LAC-P08MFG0-720S
Productnummer DigiKey
S21LAC-P08MFG0-720S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S21LAC-P08MFG0-720S
Beschrijving
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Positie Cirkelvormige Schakelaar Stekker, pennen mannetje Soldeerhuls
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
S21LAC-P08MFG0-720S Modellen
Categorie
Afwerking omhulsel
Chrome over Nickel
Fabr.
Afwerking contact - mating
Goud
Serie
Kleur
Zilver
Verpakking
Bulk
Bescherming tegen binnendringen
IP50 - beschermd tegen stof
Status onderdeel
Actief
Functies
Omhulsel, trekontlasting
Type aansluiting
Afscherming
Aantal posities
8
Nominale stroom (A)
7,5A
Grootte omhulsel - inzetstuk
1
Kabelopening
0,236" ~ 0,283" (6,00mm ~ 7,20mm)
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 120°C