810F5R0E
810F5R0E
810F5R0E
Productnummer DigiKey
810F5R0E-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
810F5R0E
Beschrijving
RES CHAS MNT 5 OHM 1% 10W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5 Ohms ±1% 10W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
810F5R0E Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 275°C
Serie
Coating, type behuizing
Aluminium
Verpakking
Tray
Montagekenmerk
Flenzen
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,750" L x 0,812" B (19,05mm x 20,63mm)
Weerstand
5 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,400" (10,16mm)
Tolerantie
±1%
Stijl geleider
Soldeerschoenen
Vermogen (watt)
10W