825F500E
825F500E
825F500E
Productnummer DigiKey
825F500E-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
825F500E
Beschrijving
RES CHAS MNT 500 OHM 1% 25W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
500 Ohms ±1% 25W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
825F500E Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±20ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 275°C
Serie
Coating, type behuizing
Aluminium
Verpakking
Tray
Montagekenmerk
Flenzen
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
1,062" L x 1,094" B (26,98mm x 27,79mm)
Weerstand
500 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,556" (14,12mm)
Tolerantie
±1%
Stijl geleider
Soldeerschoenen
Vermogen (watt)
25W