825F5R0E
825F5R0E
825F5R0E
Productnummer DigiKey
825F5R0E-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
825F5R0E
Beschrijving
RES CHAS MNT 5 OHM 1% 25W
Gedetailleerde beschrijving
5 Ohms ±1% 25W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
EDA/CAD-modellen
825F5R0E Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 275°C
Grootte / afmetingen
1,062" L x 1,094" B (26,98mm x 27,79mm)
Weerstand
5 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,556" (14,12mm)
Tolerantie
±1%
Vermogen (watt)
25W