850F3R0E
Productnummer DigiKey
850F3R0E-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
850F3R0E
Beschrijving
RES CHAS MNT 3 OHM 1% 50W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3 Ohms ±1% 50W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
850F3R0E Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 275°C
Serie
Coating, type behuizing
Aluminium
Verpakking
Bulk
Montagekenmerk
Flenzen
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
1,938" L x 1,156" B (49,23mm x 29,36mm)
Weerstand
3 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,620" (15,75mm)
Tolerantie
±1%
Stijl geleider
Soldeerschoenen
Vermogen (watt)
50W