BAB326615R0KE
Productnummer DigiKey
BAB326615R0KE-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BAB326615R0KE
Beschrijving
15 OHMS 10% 1000 WATT CASE
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 Ohms ±10% 1000W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
Categorie
Samenstelling
Draadgewonden
Fabr.
Coating, type behuizing
Aluminium
Serie
Montagekenmerk
Flenzen
Verpakking
Bulk
Grootte / afmetingen
10,472" L x 5,000" B (266,00mm x 127,00mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte - geplaatst (max.)
2,130" (54,10mm)
Weerstand
15 Ohms
Stijl geleider
Draadkabels
Tolerantie
±10%
Verpakking / doos
Radiaal, rechthoekige behuizing
Vermogen (watt)
1000W