MCS3264R010FER | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | MCS3264R010FER |
Beschrijving | RES 0.01 OHM 1% 2W 2512 |
Standaard levertijd fabrikant | 26 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 10 mOhms ±1% 2W Chipweerstand 2512 (6332 metrisch) Stroomdetectie, vlamvertragende coating, veiligheid Metaalelement |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | MCS3264R010FER Modellen |
Categorie | Functies Stroomdetectie, vlamvertragende coating, veiligheid |
Fabr. | Temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 150°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos 2512 (6332 metrisch) |
Status onderdeel Actief | Apparaatpakket leverancier |
Weerstand | Grootte / afmetingen 0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm) |
Tolerantie | Hoogte - geplaatst (max.) 0,024" (0,60mm) |