MCS3264R010FER
Productnummer DigiKey
273-MCS3264R010FERTR-ND - Tape & Reel (TR)
273-MCS3264R010FERCT-ND - Cut Tape (CT)
273-MCS3264R010FERDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCS3264R010FER
Beschrijving
RES 0.01 OHM 1% 2W 2512
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 mOhms ±1% 2W Chipweerstand 2512 (6332 metrisch) Stroomdetectie, vlamvertragende coating, veiligheid Metaalelement
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MCS3264R010FER Modellen
Categorie
Functies
Stroomdetectie, vlamvertragende coating, veiligheid
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±50ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
2512 (6332 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,024" (0,60mm)