TGHEV1R00FE
Productnummer DigiKey
273-TGHEV1R00FE-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TGHEV1R00FE
Beschrijving
100W RESISTOR 1 OHM 1%
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 Ohms ±1% 100W Dikkefilm Weerstanden chassismontage
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±150ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 130°C
Serie
Functies
Niet-inductief
Verpakking
Box
Coating, type behuizing
Ceramic
Status onderdeel
Actief
Montagekenmerk
Flenzen
Weerstand
1 Ohms
Grootte / afmetingen
1.378" L x 0.669" B (35.00mm x 17.00mm)
Tolerantie
±1%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,248" (6,30mm)
Vermogen (watt)
100W