KAPTON-TAPE20MM
Productnummer DigiKey
1188-KAPTON-TAPE20MM-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAPTON-TAPE20MM
Beschrijving
TAPE MASKING 0.79"X33YDS
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Afplakband Tape Lijm 0,79" (20,00mm) X 98' (30,0m) 33yd
Categorie
Backing, carrier
Polyimide
Fabrikant
Olimex LTD
Dikte
0,0008" (0,8 mil, 0,020mm)
Verpakking
Box
Breedte
0,79" (20,00mm)