SS-10GL2T
SS-10GL2T
SS-10GL2T
Productnummer DigiKey
SW248-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SS-10GL2T
Beschrijving
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Schakelaar SPDT Chassismontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SS-10GL2T Modellen
Categorie
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0,110" (2,8mm)
Fabrikant
Omron Electronics Inc-EMC Div
Bescherming tegen binnendringen
IP40
Serie
Bedieningskracht
50gf
Verpakking
Tray
Vrijgavekracht
6,118gf
Status onderdeel
Actief
Bedieningspositie
0,571" (14,5mm)
Circuit
SPDT
Differentiële afstand
0,040" (1,0mm)
Schakelfunctie
On-Mom
Overtravel
0,040" (1,0mm)
Nominale stroom (A)
10A (AC)
Mechanische levensduur
10,000,000 cycli
Nominale spanning - AC
250 V
Elektrische levensduur
50.000 cycli
Type actuator
Hefboom, rol
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C