50A02CH-TL-E
Productnummer DigiKey
50A02CH-TL-EOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
50A02CH-TL-EOSCT-ND - Cut Tape (CT)
50A02CH-TL-EOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
50A02CH-TL-E
Beschrijving
TRANS PNP 50V 0.5A 3-CPH
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Transistors - Bipolair (BJT) - Enkel PNP 50 V 500 mA 690MHz 700 mW Opbouwmontage 3-CPH
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
50A02CH-TL-E Modellen
Categorie
DC-stroomversterking (hFE) (min.) bij Ic, Vce
200 @ 10mA, 2V
Fabr.
Vermogen - max.
700 mW
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - overgang
690MHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Type transistor
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - collector (Ic) (max.)
500 mA
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
50 V
Apparaatpakket leverancier
3-CPH
Vce verzadiging (max.) bij Ib, Ic
120mV @ 10mA, 100mA