BZX84C4V7LT1G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Nexperia USA Inc.
Op voorraad: 1.770
Gegevensblad
Similar
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 22.944
Gegevensblad
Central Semiconductor Corp
Dioden - Zener 4.7 V 250 mW ±6% Opbouwmontage SOT-23-3 (TO-236)
BZX84C4V7LT1G
Productnummer DigiKey
BZX84C4V7LT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
BZX84C4V7LT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
BZX84C4V7LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BZX84C4V7LT1G
Beschrijving
DIODE ZENER 4.7V 250MW SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
50 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
BZX84C4V7LT1G Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
80 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
3 µA @ 2 V
Serie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerantie
±6%
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3 (TO-236)
Vermogen - max.
250 mW