CAV25M01VE-GT3
Productnummer DigiKey
488-CAV25M01VE-GT3TR-ND - Tape & Reel (TR)
488-CAV25M01VE-GT3CT-ND - Cut Tape (CT)
488-CAV25M01VE-GT3DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CAV25M01VE-GT3
Beschrijving
IC EEPROM 1MBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 1Mbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CAV25M01VE-GT3 Modellen
Categorie
Klokfrequentie
10 MHz
Fabr.
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
5ms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)